W Warszawie nadal część przystanków kolejowych nie jest używana, linie są opuszczone

 Pytnaie o przystanki kolejowe w Warszawie- ul. Dźwigowa, ul. Kraszewskiego (Odolany) zadałem do UMWW. Przystanki od dawna są nieużywane. Nie ma na nich nawet tablic z rozkładami. W zachodniej Polsce kursowąłby pociąg podmiejski przez takie przystanki, nawet jak nie są nowoczesne. 

 Adam Fularz 
Gazetawarszawska.pl

Komentarze

Popularne posty