Oskarżenia o eutanazję w szpitalu południowym. Zarzuty szmalcownictwa!
"W środę wieczorem w Kanale Zero dr Emil Jędrzejewski, były ordynator Szpitala Południowego w Warszawie, po zwolnieniu skonfliktowany z władzami placówki, rzucił ciężkie oskarżenia o rzekomym uśmiercaniu pacjentów na tamtejszym oddziale ratunkowym." -podaje stołeczna Gazeta Wyborcza, dalej brnąc w narrację chroniącą polityków rządzącej koalicji.
wg njuslettera GW
"Zachowanie niejakiego Jędrzejewskiego wskazuje dobitnie, że donosicielstwo-szmalcownictwo nadal ma się w Polsce dobrze !(...)"
wg forum GW
Komentarze
Prześlij komentarz